Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállítás

2023, november 7 - 13:30
DEKK Ápolási és Szakdolgozói Igazgatósága idén is részt vett a III. Hello szakma! – Út a jövőbe pályaválasztási kiállításon.

A Nagyerdei Stadionban megrendezett kiállítás két napján 2023. október 5.-6.-án a pályaválasztás előtt álló fiatalok kipróbálhatták az újraélesztést Ambu fantom segítségével, megtanulhatták a szakszerű kézmosást és kézfertőtlenítést, valamint betekintést nyerhettek az egészségügyi képzési kínlatunkba.

Több ezer pályaválasztás előtt álló tanuló és kísérő szüleik, valamint tanáraik látogatták meg standunkat, ahol keresztrejtvény megfejtése után kisebb ajándékokkal kedveskedtünk a résztvevőknek. Nagy volt az érdeklődők száma standunknál, reméljük közülük sokan egészségügyi szakdolgozóvá válnak.